SIA ”Extensions” Reģ. Nr.: LV40203022159, informē, ka mājas lapā ievietotajiem materiāliem, turpmāk tekstā Pakalpojums, ir tikai un vienīgi informatīvs raksturs.

Tiesības uz Pakalpojumu ir piešķirtas Extensions s.c. Gliwice (44-121), Chemiczna 18, VAT no PL6312512210, Regon 240553641, kā arī tiesības uz atsevišķiem satura elementiem pieder Extensions s.c vai privātpersonām, vai juridiskām personām, kuru materiāls ir likumīgi pieejams vietnē. Gan Pakalpojumus, gan atsevišķus satura elementus aizsargā likums.

Pakalpojuma lietotājiem ir tiesības izmantot vietnē pieejamos materiālus vienīgi autorizējoties, kā to paredz likums par autortiesībām. Lietot un izplatīt lietotnē pieejamo informāciju citiem nolūkiem, ieskaitot komerciālus, kopēšanas, publiskošanas nolūkus vai nodošanu trešo personu rīcībā, ir atļauts vienīgi ar Extensions s.c. rakstisku atļauju.

Paklapojumu vietnē var tikt ievietotas norādes vai informācija par trešo personu piedāvājumiem un pakalpojumiem, kuru lietošanas noteikumus nosaka iesaistītās puses. Extensions s.c. neatbild par šo piedāvājumu un pakalpojumu izraisītajām sekām.