fbpx sadaļa klientiem
sadaļa klientiem Phone

jautājumi

Cik bieži ir jāveic pieaudzēto matu korekcija?

hairtalk šķipsnas var nēsāt 8 līdz 10 nedēļas, viss ir atkarīgs no tā cik ātri ataug dabīgie mati. Šo laiku vajadzētu ievērot, lai izvairītos no matu sapiņķerēšanās piesakņu zonā, un jārūpējās, lai plāksnītes vienmēr būtu tuvu galvas ādai.

Vai pieaudzētos matus ir iespējams likt atkārtoti?

Jā, tos var pieaudzēt atkārtoti līdz pat trīs reizēm. Pēc trīs pieaudzēšanas reizēm lielākā daļa pieaudzēto šķipsnu nebūs lietojamas, tādēļ būs nepieciešami jauni mati. Veicot hairtalk šķipsnu korekciju vienmēr lieto speciālos līdzekļus, hairtalk solvent un korekcijai paredzētās savienojumu plāksnītes.

Vai tie ir dabīgi mati un kāda tiem ir izcelsme?

Jā mati ir dabīgi un nāk no Indijas. Mati tiek sakomplektēti Ķīnā izmantojot produktus no Āzijas, Eiropas un ASV. Mūsu šķipsnas ir 100{2f3ed0caedfa69a8fd659f8c63ace1a807efc60121c7d7f1ef193c978c55c309} Remy cilvēku mati, ar neskartu kutikulu un tie tiek komplektēti vienā kutikulas augšanas virzienā. hairtalk extensions fun ir kombinētas dabīgo matu un karstumizturīgo šķiedru šķipsnas. Šo divu materiālu salikums nodrošina krāsu noturīgumu un spilgtumu, krāsa neizbalēs pēc divām mazgāšanām, kā tas parasti notiek gaišo toņu gadījumā. Šos matus var veidot un žāvēt ar zemas temperatūras intensitāti gluži tāpat kā dabīgos matus.

Vai drīkst krāsot pieaudzētos matus?

Mēs neiesakām balināt matus. Lai matus padarītu platīn blondus, Jūs varat uzklāt matu tonētāju  tādiem numuriem kā Nr.: 613 vai Nr.: 25 . Krāsojot šķipsnas izvairieties no krāsas nokļūšanas uz savienojuma plāksnītēm. Ja vēlaties matus krāsot un piešķirt toni mēs rekomendējam nogaidīt 24 līdz 48 stundas no matu pieaudzēšanas brīža, tas ir nepieciešams, lai netraumētu savienojuma vietas un plāksnītes pienācīgi turētos. Lūdzu paturiet prātā, ka šķipsnu krāsošana un to traumēšana atceļ garantiju.

Vai drīkst krāsot ataugušās matu saknes?

Jā, ataugušās saknes drīkst krāsot, bet vienmēr jāatceras,  ka krāsa nedrīkst nokļūt uz plāksnītēm. Matus nedrīkst pieaudzēt uzreiz pēc matu sakņu krāsošanas ir jānogaida 24-48 stundas. Ja ir nepieciešamība krāsot matu saknes starp korekcijām, mēs iesakām krāsot tikai tās matu zonas kurās nav pieaudzēto šķipsnu. Lūdzu paturiet prātā, ka šķipsnu krāsošana atceļ garantiju.

Vai matus drīkst taisnot, lokot un žāvēt?

Visi minētie procesi ir atļauti. Nav ieteicams hairtalk matus žāvēt zem stacionāra matu žāvētāja, jo karstums var kaitēt savienojuma plāksnītēm. hairtalk extensions fun ir izgatavotas no karstumizturīgas šķiedras. Šos matus var veidot un žāvēt ar zemas temperatūras intensitāti gluži tāpat kā dabīgos matus.

Kādus produktus drīkst izmantot matu kopšanai?

Iesakām izmantot  hairtalk kopšanas produktus, tie ir īpaši izstrādāti un pilnībā atbilst matu kopšanas vajadzībām. Izvairieties no dziļas iedarbības kondicionieru nokļūšanas uz plāksnītēm, ieklājiet produktu no matu galiņiem aptuveni līdz vidus daļai. Matus rūpīgi jāizskalo! Iesakām Jums nelietot un izvairīties no produktiem kuri satur spirtu, eļļu un sulfātus.

Kā ir iespējams noņemt pieaudzētos matus?

hairtalk extensions šķipsnas var noņemt tikai sertificēts speciālists.

Cik krāsu toņu ir piedāvājuma klāstā?

Mūsu krāsu paletē ir vairāk kā 40 toņi – ja tos savstarpēji kombinē ir iespējams iegūt vairāk kā 1000 individuālus toņus. Pašreizējo toņu piedāvājumu ir iespējams aplūkot hairtalk Profesionālajā krāsu aplī.

Vai tiek piedāvātas dažādas matu tekstūras?

hairtalk extensions šķipsnas ir nedaudz viļņainas. Tos var nēsāt gan taisnus, gan viļņainus.

Cik daudz šķipsnu ir vienā iepakojumā?
Šķipsnu veids Daudzums
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1

 

Vai drīkst peldēt, nodarboties ar sportu vai iet pirtī/saunā?

Jā! Pirms peldēšanas matos iesmidziniet hairtalk kondicionieri, tas matus pasargās no tādu kaitīgu elementu absorbēšanās kā hlors un minerāļi. Ja esat ieplānojuši sportot vai apmeklēt saunu, matus saķemmējiet un saņemiet vieglā astē vai copē, tad mati nepīsies un nesavelsies. Pēc pirts un treniņiem matus jāizskalo ar ūdeni. Pirms katras mazgāšanas matus rūpīgi ir jāizķemmē. Tiešu saules staru iedarbības rezultātā mati var palikt blāvāki.

Kādi ir pieejamie matu garumi?

25 cm, 40 cm, 55 cm.