jautājumi

hairtalk šķipsnas var nēsāt 8 līdz 10 nedēļas, viss ir atkarīgs no tā cik ātri ataug dabīgie mati. Šo laiku vajadzētu ievērot, lai izvairītos no matu sapiņķerēšanās piesakņu zonā, un jārūpējās, lai plāksnītes vienmēr būtu tuvu galvas ādai.

Jā, tos var pieaudzēt atkārtoti līdz pat trīs reizēm. Pēc trīs pieaudzēšanas reizēm lielākā daļa pieaudzēto šķipsnu nebūs lietojamas, tādēļ būs nepieciešami jauni mati. Veicot hairtalk šķipsnu korekciju vienmēr lieto speciālos līdzekļus, hairtalk solvent un korekcijai paredzētās savienojumu plāksnītes.

Jā mati ir dabīgi un nāk no Indijas. Mati tiek sakomplektēti Ķīnā izmantojot produktus no Āzijas, Eiropas un ASV. Mūsu šķipsnas ir 100% Remy cilvēku mati, ar neskartu kutikulu un tie tiek komplektēti vienā kutikulas augšanas virzienā. hairtalk extensions fun ir kombinētas dabīgo matu un karstumizturīgo šķiedru šķipsnas. Šo divu materiālu salikums nodrošina krāsu noturīgumu un spilgtumu, krāsa neizbalēs pēc divām mazgāšanām, kā tas parasti notiek gaišo toņu gadījumā. Šos matus var veidot un žāvēt ar zemas temperatūras intensitāti gluži tāpat kā dabīgos matus.

Mēs neiesakām balināt matus. Lai matus padarītu platīn blondus, Jūs varat uzklāt matu tonētāju  tādiem numuriem kā Nr.: 613 vai Nr.: 25 . Krāsojot šķipsnas izvairieties no krāsas nokļūšanas uz savienojuma plāksnītēm. Ja vēlaties matus krāsot un piešķirt toni mēs rekomendējam nogaidīt 24 līdz 48 stundas no matu pieaudzēšanas brīža, tas ir nepieciešams, lai netraumētu savienojuma vietas un plāksnītes pienācīgi turētos. Lūdzu paturiet prātā, ka šķipsnu krāsošana un to traumēšana atceļ garantiju.

Jā, ataugušās saknes drīkst krāsot, bet vienmēr jāatceras,  ka krāsa nedrīkst nokļūt uz plāksnītēm. Matus nedrīkst pieaudzēt uzreiz pēc matu sakņu krāsošanas ir jānogaida 24-48 stundas. Ja ir nepieciešamība krāsot matu saknes starp korekcijām, mēs iesakām krāsot tikai tās matu zonas kurās nav pieaudzēto šķipsnu. Lūdzu paturiet prātā, ka šķipsnu krāsošana atceļ garantiju.

Visi minētie procesi ir atļauti. Nav ieteicams hairtalk matus žāvēt zem stacionāra matu žāvētāja, jo karstums var kaitēt savienojuma plāksnītēm. hairtalk extensions fun ir izgatavotas no karstumizturīgas šķiedras. Šos matus var veidot un žāvēt ar zemas temperatūras intensitāti gluži tāpat kā dabīgos matus.

Iesakām izmantot  hairtalk kopšanas produktus, tie ir īpaši izstrādāti un pilnībā atbilst matu kopšanas vajadzībām. Izvairieties no dziļas iedarbības kondicionieru nokļūšanas uz plāksnītēm, ieklājiet produktu no matu galiņiem aptuveni līdz vidus daļai. Matus rūpīgi jāizskalo! Iesakām Jums nelietot un izvairīties no produktiem kuri satur spirtu, eļļu un sulfātus.

hairtalk extensions šķipsnas var noņemt tikai sertificēts speciālists.

Mūsu krāsu paletē ir vairāk kā 40 toņi – ja tos savstarpēji kombinē ir iespējams iegūt vairāk kā 1000 individuālus toņus. Pašreizējo toņu piedāvājumu ir iespējams aplūkot hairtalk Profesionālajā krāsu aplī.

hairtalk extensions šķipsnas ir nedaudz viļņainas. Tos var nēsāt gan taisnus, gan viļņainus.

Šķipsnu veids Daudzums
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1

Jā! Pirms peldēšanas matos iesmidziniet hairtalk kondicionieri, tas matus pasargās no tādu kaitīgu elementu absorbēšanās kā hlors un minerāļi. Ja esat ieplānojuši sportot vai apmeklēt saunu, matus saķemmējiet un saņemiet vieglā astē vai copē, tad mati nepīsies un nesavelsies. Pēc pirts un treniņiem matus jāizskalo ar ūdeni. Pirms katras mazgāšanas matus rūpīgi ir jāizķemmē. Tiešu saules staru iedarbības rezultātā mati var palikt blāvāki.

sazinieties ar mums

Esam Jūsu rīcībā. Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem cik drīz vien iespējams.

Jūsu datu Administrators ir Joanna Gołębska un Ruslan Laszczowski, kuri veic uzņēmējdarbību ar nosaukumu Extensions s.c atrašanās vieta Glivice (44-121) u. Chemiczna 18. Visu korespondenci par Jūsu personas datiem varat virzīt uz e-pasta adresi: iod@hairtalk.pl. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus tikai, lai atbildētu uz pieprasījumiem, kas adresēti uz uzrādītām e-pasta adresēm. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamatojums ir mūsu likumīgo interešu realizācija, kas ir saziņa ar tīmekļa vietnes lietotājiem t.i. 2016 gada 27 aprīļa Vispārējais Rīkojums par Personas Datu Aizsardzību paragr. 6 p.1 lit. f, turpmāk: „VDAR”. Jūsu dati tiks glabāti ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai atbildētu, un pēc šī laika var tik apstrādāti, līdz iespējamo prasību laika beigām. Informācija, kas sniegta sarakstē ir brīvprātīga, bet nepieciešama, lai atbildētu uz jautājumu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, tos labot, dzēst vai ierobežot apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību un tiesības iesniegt sūdzību Datu Aizsardzības Biroja Priekšsēdētājam. Administrators nav iecēlis Datu Aizsardzības Uzraudzītāju. Lēmumus par Jūsu personas datiem netiks pieņemti ar automatizētā veidā, tostarp netiks profilēti.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus visaugstākajā līmenī. Jebkurā laikā varat mainīt sīkfailu iestatījumus. Plašāku informāciju atradīsiet sīkfailu Politikā un Konfidencialitātes Politikā. Vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai?

Jā, es piekrītu

Kā mēs aizsargājam Jūsu personīgos datus…

Mēs ļoti nopietni pieejam pie Jūsu personīgo datu aizsardzības. Tāpēc mēs gribētu, lai Jūs zinātu, kad un kādus datus mēs uzglabājam un kā mēs tos izmantojam. Tāpēc mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar datu aizsardzības principiem.

Lai turpmāk varētu Jums nodrošināt labākus pakalpojumus, informējam Jūs, ka mēs pastāvīgi pielāgojam mārketinga saturu Jūsu interesēm. Pateicoties tam, mēs varam pilnveidot mūsu pakalpojumus un nodrošināt Jūs ar piedāvājumiem, kas ir vispiemērotākie Jūsu vajadzībām.

Par kādiem datiem iet runa?

Runa ir par personīgu informāciju, kas tiek apkopota kā daļa no tā, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni un citas mūsu sniegtās funkcijas, tostarp sīkfailus, kas ir instalēti mūsu tīmekļa vietnēs.

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu. Mēs nepalielinām mūsu tiesību apjomu. Jūsu dati pie mums ir drošībā. Lai uzzinātu vairāk kā arī par iespējām mainīt to iestatījumus, skatiet mūsu Konfidencialitātes Politiku.

Es saprotu, es ieeju lapā