par mums

59 Pasaules valstis

6 lenšu veidi

65 krāsas

neierobežotas iespējas

Ar vieglām lentēm hairtalk extensions var pagarināt un iebiezēt matus, uzlabot griešanu un pat iegūt krāsu efektus mazāk nekā stundā.

hairtalk produkti izgatavoti no 100% dabīgiem Remy matiem.

 Kāda ir metode?

Klienta mati ir novietoti starp divām lentēm, kas veido ūdensizturīgs savienojumu. Reiz uzliktus matus var lietot līdz pat 9 mēnešiem, un korekcijas tiek veiktas ik pēc 8-12 nedēļām.

Matu pagarināšanai nelietot augstas temperatūras vai kaitīgas ķimikālijas, padarot hairtalk extensions par visdrošāko matu pagarināšanas metodi tirgū.

 

Piedāvājumā var atrast daudz lenšu veidus, ieskaitot hairtalk extensions plus, kas imitē galvas ādu (pieejamas arī krāsu versiju ar regrowth) vai colormelts ar ombré efektu. 3 standarta matu garumi un 6 veidu hipoalerģiskas lentes ļauj māksliniecisko brīvību un daudzpusība, lai katru reizi matu pagarināšanas pakalpojumu piemērotu Klientei, un bagāta krāsu palete ļauj iegūt vairāk nekā tūkstoti nestandarta toņu.

 

Hairtalk extensions ietver arī biezinātājus cilvēkiem ar retinātiem matiem galvas augšpusē un bestsellers produkts - hairband by hairtalk, kas nozīmē mati uz līnijas, kas dod iespēju pastāvīgi veidot matus.

 

Pievienojies pārmaiņu pasaulei!

 

Hairtalk extensions Misija

Mēs dodam sievietēm iespēju radīt skaistumu pēc savas vīzijas. Mēs vēlamies veicināt skaistuma definīciju kā pašapmierinātību. Mēs vēlamies dod uzticību katrai sievietei un piedalīties pasaules radīšanā bez kompleksiem.

sazinieties ar mums

Esam Jūsu rīcībā. Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem cik drīz vien iespējams.

Jūsu datu Administrators ir Joanna Gołębska un Ruslan Laszczowski, kuri veic uzņēmējdarbību ar nosaukumu Extensions s.c atrašanās vieta Glivice (44-121) u. Chemiczna 18. Visu korespondenci par Jūsu personas datiem varat virzīt uz e-pasta adresi: iod@hairtalk.pl. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus tikai, lai atbildētu uz pieprasījumiem, kas adresēti uz uzrādītām e-pasta adresēm. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamatojums ir mūsu likumīgo interešu realizācija, kas ir saziņa ar tīmekļa vietnes lietotājiem t.i. 2016 gada 27 aprīļa Vispārējais Rīkojums par Personas Datu Aizsardzību paragr. 6 p.1 lit. f, turpmāk: „VDAR”. Jūsu dati tiks glabāti ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai atbildētu, un pēc šī laika var tik apstrādāti, līdz iespējamo prasību laika beigām. Informācija, kas sniegta sarakstē ir brīvprātīga, bet nepieciešama, lai atbildētu uz jautājumu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, tos labot, dzēst vai ierobežot apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību un tiesības iesniegt sūdzību Datu Aizsardzības Biroja Priekšsēdētājam. Administrators nav iecēlis Datu Aizsardzības Uzraudzītāju. Lēmumus par Jūsu personas datiem netiks pieņemti ar automatizētā veidā, tostarp netiks profilēti.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus visaugstākajā līmenī. Jebkurā laikā varat mainīt sīkfailu iestatījumus. Plašāku informāciju atradīsiet sīkfailu Politikā un Konfidencialitātes Politikā. Vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai?

Jā, es piekrītu

Kā mēs aizsargājam Jūsu personīgos datus…

Mēs ļoti nopietni pieejam pie Jūsu personīgo datu aizsardzības. Tāpēc mēs gribētu, lai Jūs zinātu, kad un kādus datus mēs uzglabājam un kā mēs tos izmantojam. Tāpēc mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar datu aizsardzības principiem.

Lai turpmāk varētu Jums nodrošināt labākus pakalpojumus, informējam Jūs, ka mēs pastāvīgi pielāgojam mārketinga saturu Jūsu interesēm. Pateicoties tam, mēs varam pilnveidot mūsu pakalpojumus un nodrošināt Jūs ar piedāvājumiem, kas ir vispiemērotākie Jūsu vajadzībām.

Par kādiem datiem iet runa?

Runa ir par personīgu informāciju, kas tiek apkopota kā daļa no tā, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni un citas mūsu sniegtās funkcijas, tostarp sīkfailus, kas ir instalēti mūsu tīmekļa vietnēs.

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu. Mēs nepalielinām mūsu tiesību apjomu. Jūsu dati pie mums ir drošībā. Lai uzzinātu vairāk kā arī par iespējām mainīt to iestatījumus, skatiet mūsu Konfidencialitātes Politiku.

Es saprotu, es ieeju lapā