Laipni lūgti

Matu pieaudzēšanas  un apjoma radīšanas apmācības no hairtalk extensions.

Apmācību process sastāv no divām daļām: teorētiskā un praktiskā.

 

Teorētiskā daļa sevī iekļauj svarīgāko informāciju par hairtalk matu pieaudzēšanas metodi, par matiem, to kopšanu, veidošanu, krāsošanu, iegūsiet arī informāciju par matu apstrādi pirms pieaudzēšanas.

 

Praktiskajā daļā Jūs iemācīsieties veikt matu pieaudzēšanu  un noņemšanu pareizā veidā, iemācīsieties strādāt ar īpaši plāniem matiem, padarīsiet tos biezākus ar īpašajām (hairewar system) matu uzlikām. Darbs notiek uz manekenu galvām. Apspriedīsim arī klientu apkalpošanu un hairtalk extensions produktu pasūtīšanas iespējas. Apmācību laikā katrs dalībnieks iegūs  pamatīgas un pilnīgas zināšanas par hairtalk matu pieaudzēšanas metodi un apgūs tās praktisko pielietojumu, beigās kā apliecinājumu savām zināšanām meistars iegūs sertifikātu no hairtalk.  Apmācību beigās, katrs salons saņem reklāmas materiālus, uzlīmes un katalogus.

Apmācības ir bezmaksas

Apmācību laikā katrs salons saņem -  hairtalk extensions krāsu apli un hairtalk mini ķemmi kura ir paredzēta klienta matu sadalīšanai veicot pieaudzēšanu. Ar šiem materiāliem mūsu kompānija Jūs nodrošinās tikai pēc apmācībām.

 

Piesakoties apmācībām Jūs iegūsiet zināšanas kuras nodrošinās Jūsu klientiem papildu servisu salonā. Šo zināšanu apgūšanai nav nepieciešami nekādi finansiāli ieguldījumi. Pēc apmācībām Jūs kļūsiet par autorizētu hairtalk matu pieaudzēšanas salonu.

 

Pievienojies hairtalk ģimenei. Mūsu moto ir: Pieaudzē matus vai padari tos biezākus bez ķīmiskas ietekmes – aktuālākie matu krāsošanas trendi iegūstami tikai dažu minūšu laikā. 

 

Apmācības neuzliek par pienākumu veikt tūlītējus pirkumus.

Papildus informāciju var iegūt zvanot: +371 20238516.

sazinieties ar mums

Esam Jūsu rīcībā. Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem cik drīz vien iespējams.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003
Šī lapa izmanto sīkdatnes

izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

OK, aizvērt