pieaudzētu matu kopšana

kopšanas instrukcija

hairtalk extensions matu šķipsnām ir nepieciešama papildus mitrināšana, jo, atšķirībā no dabiskajiem matiem, šķipsnas netiek dabīgi mitrinātas, tāpēc ierastie matu kopšanas produkti nebūs pietiekami efektīvi hairtalk extensions matu šķipsnām. Lai ilgāk saglabātu jaunos matus veselīgus un spīdīgus, rekomendējam izmantot speciālos hairtalk matu kopšanas produktus.

Produkti, kuri satur spirtu un eļļu, nav piemēroti hairtalk extensions matu šķipsnām, jo mati var kļūt sausi un savienojuma vietas var tikt bojātas.

Sekojošie norādījumi palīdzēs jums pareizi rūpēties par hairtalk extensions matiem.

JĀ!

• Nogaidiet 24-48 stundas pirms matu mazgāšanas vai to ķīmiskas apstrādes.
• Izmantojiet hairtalk extensions ķemmi. Matu ķemmēšanu vienmēr sāciet ar matu galiem, lēnām virzoties uz augšu. Pirms matu mazgāšanas vienmēr tos rūpīgi izķemmējiet, lai tie nesaveltos.
• hairtalk kondicionieri lietojiet, sākot no matu vidus daļas uz leju, lai tas neskartu plāksnītes. Lai ilgāk saglabātu matus zīdainus, veselīgus un mīkstus, lietojiet hairtalk matu kopšanas produktus.
• Peldot, vingrojot vai guļot matus saņemiet astē vai sapiniet brīvā bizē.
• Matu pieaudzēšanu, korekciju un noņemšanu veiciet pie sertificēta hairtalk meistara.

NĒ!

• Neizmantojiet produktus kuri satur spirtu, eļļu un sulfātus. Mati var kļūt sausi, nespodri un savienojuma vietas var atlipt.
• Neķemējiet matus pārāk agresīvi un lietojiet vienīgi hairtalk ķemmi.
• Nedrīkst doties gulēt ar mitriem matiem.
• Nekrāsojiet matus mājās! Uzticieties salona meistaram visā pieaudzēto matu nesāšanas laikā!
• Nenoņemiet pieaudzētos matus pati!

šampūns

| 50 ml, 250 ml, 1000 ml

Īpaši izstrādātais hairtalk šampūns ir paredzēts pieaudzēto matu mitrināšanai un barošanai.

šampūns +

| 250 ml

hairtalk šampūns + blondiem un sirmiem matiem – Likvidē nevēlamo dzeltenīgumu matos. Gaišie un blondie mati iegūst elegantu, sudrabainu spīdumu.

balzāms

| 50 ml, 250 ml, 1000 ml

hairtalk balzāms ikdienas kopšanai. Nodrošina papildus mitrināšanu un kopšanu.

balzāms blond

| 250 ml

hairtalk blond balzāms ikdienas kopšanai. Likvidē nevēlamo dzeltenīgumu matos.

kondicionieris – matu kopšanas produkti pieaudzētiem matiem

conditioner

| 200 ml

hairtalk kondicionieris aizsargājošs un mitrinošs sprejs matiem ikdienas lietošanai.

Paredzēts lietošanai gan sausos, gan mitros matos.

detangler – matu kopšanas produkti pieaudzētiem matiem

detangler

| 200 ml

hairtalk detangler ir līdzeklis, kas atvieglo dažāda garuma matu ķemmēšanu.

atjaunojošs krēms – matu kopšanas produkti pieaudzētiem matiem

repair creme

| 250 ml

Dziļas iedarbības hairtalk maska, kas baro matus, padarot tos stiprākus, vieglāk ķemmējamus un piedod tiem spīdumu.

fluīds matu galiem – matu kopšanas produkti pieaudzētiem matiem

fluīds matu galiem

| 50 ml

hairtalk serums ideāli piemērots bojātu matu galu kopšanai.

ķemmes – pieaudzētu matu kopšana

ķemmes

Ergonomiski veidota ķemme, kas piemērota matu sadalījuma veidošanai. Ķemme ir neaizstājama matu pieaudzēšanas procesā.

Jūsu ērtībām ir radīta speciāla rokas somiņas izmēra ķemme ar dabīgajiem un plastikāta sariņiem. Ar ķemmes palīdzību matos tiek vienmērīgi izplatītas barības vielas, padarot matus veselīgus, spīdīgus un viegli kopjamus. Ķemmes ovālais dizains ir īpaši piemērots ātrai matu ieveidošanai vai frizūras uzlabošanai.

Šī ķemme ir veidota no īsiem dabīgiem un garākiem plastikāta sariņiem. Ķemmei ir taisnstūra forma, kas ir īpaši piemērota apjoma radīšanai. Ar ķemmes palīdzību barības vielas tiek vienmērīgi izplatītas no galvas augšdaļas līdz matu galiem, kur mitrināšana ir visvairāk nepieciešama.

sazinieties ar mums

Esam Jūsu rīcībā. Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem cik drīz vien iespējams.

Jūsu datu Administrators ir Joanna Gołębska un Ruslan Laszczowski, kuri veic uzņēmējdarbību ar nosaukumu Extensions s.c atrašanās vieta Glivice (44-121) u. Chemiczna 18. Visu korespondenci par Jūsu personas datiem varat virzīt uz e-pasta adresi: iod@hairtalk.pl. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus tikai, lai atbildētu uz pieprasījumiem, kas adresēti uz uzrādītām e-pasta adresēm. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamatojums ir mūsu likumīgo interešu realizācija, kas ir saziņa ar tīmekļa vietnes lietotājiem t.i. 2016 gada 27 aprīļa Vispārējais Rīkojums par Personas Datu Aizsardzību paragr. 6 p.1 lit. f, turpmāk: „VDAR”. Jūsu dati tiks glabāti ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai atbildētu, un pēc šī laika var tik apstrādāti, līdz iespējamo prasību laika beigām. Informācija, kas sniegta sarakstē ir brīvprātīga, bet nepieciešama, lai atbildētu uz jautājumu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, tos labot, dzēst vai ierobežot apstrādi, tiesības iebilst pret apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību un tiesības iesniegt sūdzību Datu Aizsardzības Biroja Priekšsēdētājam. Administrators nav iecēlis Datu Aizsardzības Uzraudzītāju. Lēmumus par Jūsu personas datiem netiks pieņemti ar automatizētā veidā, tostarp netiks profilēti.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu pakalpojumus visaugstākajā līmenī. Jebkurā laikā varat mainīt sīkfailu iestatījumus. Plašāku informāciju atradīsiet sīkfailu Politikā un Konfidencialitātes Politikā. Vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai?

Jā, es piekrītu

Kā mēs aizsargājam Jūsu personīgos datus…

Mēs ļoti nopietni pieejam pie Jūsu personīgo datu aizsardzības. Tāpēc mēs gribētu, lai Jūs zinātu, kad un kādus datus mēs uzglabājam un kā mēs tos izmantojam. Tāpēc mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar datu aizsardzības principiem.

Lai turpmāk varētu Jums nodrošināt labākus pakalpojumus, informējam Jūs, ka mēs pastāvīgi pielāgojam mārketinga saturu Jūsu interesēm. Pateicoties tam, mēs varam pilnveidot mūsu pakalpojumus un nodrošināt Jūs ar piedāvājumiem, kas ir vispiemērotākie Jūsu vajadzībām.

Par kādiem datiem iet runa?

Runa ir par personīgu informāciju, kas tiek apkopota kā daļa no tā, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni un citas mūsu sniegtās funkcijas, tostarp sīkfailus, kas ir instalēti mūsu tīmekļa vietnēs.

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu. Mēs nepalielinām mūsu tiesību apjomu. Jūsu dati pie mums ir drošībā. Lai uzzinātu vairāk kā arī par iespējām mainīt to iestatījumus, skatiet mūsu Konfidencialitātes Politiku.

Es saprotu, es ieeju lapā